background

Aktualności


Siema!!!


Po raz kolejny 12 stycznia 2020r. w Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Białobrzegach zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Celem zbiórki publicznej w dniu 28. Finału jest zbieranie środków pieniężnych:
Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Informujemy, że Sztab przy Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Białobrzegach podjął współpracę z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą w Warszawie i działa we własnym imieniu, jednakże na rzecz Fundacji. Tym samym wszystkie zebrane w trakcie zbiórki pieniądze zostaną przekazane na jej konto.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o włączenie się w organizację tej imprezy, która w szczególny sposób łączy mieszkańców naszego miasta i powiatu. Jak zawsze chcemy zapewnić szeroki wachlarz rozmaitości kulturalnych, gwarantujących zabawę dla całych rodzin. Prosimy Państwa o przesyłanie do siedziby Sztabu WOŚP informacji dotyczących sposobu włączenia się w organizację :
- udział w części artystycznej (prosimy o wykaz prezentowanych układów tanecznych bądź utworów muzycznych i czas ich trwania, a także wymagania sprzętowe)
- organizację stoiska, organizację pokazów, przekazanie przedmiotów na loterię i licytację, bądź wsparcie finansowe

Zgłoszenia przyjmuje Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach ul. Targowicka 3 tel. 048 613 26-64,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bądź bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej:
- zgłoszenia wolontariuszy tylko poprzez stronę internetową iwolontariusz.wosp.org.pl
Anna Zasławska tel. 505013371 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- organizację stoiska, organizację pokazów, przekazanie przedmiotów na loterię i licytację, bądź wsparcie finansowe
Katarzyna Rożek tel. 605151760 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- udział w części artystycznej 
Sylwester Falkowski tel. 603816228 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przygotowania do 28. Finału ruszyły pełną parą!!!
Szef Sztabu Sylwester Falkowski

 

 


 

 

 

 

2021  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates