background

Aktualności


Siema!!!


Po raz kolejny 13 stycznia 2019r. w Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Białobrzegach zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Celem zbiórki publicznej w dniu 27. Finału jest zbieranie środków pieniężnych: NA ZAKUP NOWOCZESNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA SPECJALISTYCZNYCH SZPITALI DZIECIĘCYCH.

Informujemy, że Sztab przy Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Białobrzegach podjął współpracę z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą w Warszawie i działa we własnym imieniu, jednakże na rzecz Fundacji. Tym samym wszystkie zebrane w trakcie zbiórki pieniądze zostaną przekazane na jej konto.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o włączenie się w organizację tej imprezy, która w szczególny sposób łączy mieszkańców naszego miasta i powiatu. Jak zawsze chcemy zapewnić szeroki wachlarz rozmaitości kulturalnych, gwarantujących zabawę dla całych rodzin. Prosimy Państwa o przesyłanie do siedziby Sztabu WOŚP informacji dotyczących sposobu włączenia się w organizację :
- udział w części artystycznej (prosimy o wykaz prezentowanych układów tanecznych bądź utworów muzycznych i czas ich trwania, a także wymagania sprzętowe)
- organizację stoiska, organizację pokazów, przekazanie przedmiotów na loterię i licytację, bądź wsparcie finansowe

Zgłoszenia przyjmuje Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach ul. Targowicka 3 tel. 048 613 26-64, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Bądź bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej:
- zgłoszenia wolontariuszy tylko poprzez stronę internetową  iwolontariusz.wosp.org.pl -  Anna Zasławska tel. 505013371 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- organizację stoiska, organizację pokazów, przekazanie przedmiotów na loterię i licytację, bądź wsparcie finansowe Katarzyna Rożek tel. 605151760 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- udział w części artystycznej - Sylwester Falkowski tel. 603816228 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przygotowania do 27. Finału ruszyły pełną parą!!!
Szef Sztabu Sylwester Falkowski

Sztab WOŚP przy Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej
ul. Targowicka 3
26-800 Białobrzegi   

 

 


 

 

 

 

2019  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates