background

Aktualności Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Siódemka" i Gimnazjum "SIÓDEMKA"

„Są miejsca i ludzie, których się nie zapomina”

We wtorkowe popołudnie, 18 czerwca 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Niepublicznej Szkoły „Siódemka” w Białobrzegach. Uroczystość uświetnili swą obecnością zacni goście: Ksiądz Proboszcz – Artur Hejda, wicestarosta – Pan Bartłomiej Kowalczyk, prezes białobrzeskiego Oddziału PCK – Pan Stanisław Kośla, dyrekcja Niepublicznego Gimnazjum „Siódemka” - Pani Iwona Śliwa, Pani Anna Zasławska, grono pedagogiczne oraz rodzice uczniów.
Pani Dyrektor Iwona Śliwa podziękowała wszystkim za sumiennie wykonaną pracę, pogratulowała sukcesów, życzyła wszystkim, aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku i nabierania sił do dalszej nauki.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Paryża – relacja uczestników

10 czerwca 2019 r. o godzinie 3.00 w nocy wyjechaliśmy z Białobrzegów na lotnisko w Modlinie, skąd mieliśmy wylot do Paryża. Około godziny 10.00 zakwaterowaliśmy się w hotelu. Po zostawieniu bagażu wyruszyliśmy zwiedzać Dzielnicą Łacińską. Zobaczyliśmy pierwszy francuski uniwersytet - Sorbonę i Bulwar Saint-Michael. Odwiedziliśmy Panteon - miejsce spoczynku najbardziej zasłużonych Francuzów i dwukrotnej polskiej noblistki Marii Skłodowskiej-Curie. Następnie poszliśmy pod Pałac Luksemburski, otoczony pięknymi ogrodami w stylu francuskim, który dzisiaj pełni funkcje senatu. Zobaczyliśmy również Katedrę Notre Dame, która niegdyś była inspiracja dla Wiktora Hugo do napisania słynnego Dzwonnika z Notre Dame Drugiego dnia pojechaliśmy do Wersalu.

Czytaj więcej...

INFORMACJA!


 

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Siódemka” nie bierze udziału w strajku nauczycieli.

Lekcje i egzaminy odbywają się zgodnie z planem i harmonogramem egzaminów.

 

                                                                                          Dyrektor Szkoły

 


 

Uroczysta zakończenie roku szkolnego 2018/2019


Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019
dla uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Siódemka" w Białobrzegach,
odbędzie się 18 czerwca 2019r. (wtorek) o godz. 16.30 w hali widowiskowo-sportowej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Frauentag – czyli o kobietach po niemiecku!

O kobietach wiele już powiedziano, wierszy napisano, piosenek ułożono… Dlatego jeden z najpiękniejszych dni w roku, czyli piątek, 8-go marca 2019 r. stanowił świetną okazję, aby na lekcji języka niemieckiego zaprezentować sylwetki znanych pań z krajów niemieckiego obszaru językowego.

Czytaj więcej...

Niemiecki na wesoło – prezentacja dialogów „Im Restaurant”

4 czerwca 2019 r. uczniowie klasy siódmej Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Siódemka”, jak co tydzień, mieli lekcje języka niemieckiego. Zbliża się już koniec roku i jesteśmy krok od wakacji, za oknem piękna pogoda, a uczniowie klasy siódmej nie piszą sprawdzianu pisemnego jak pozostałe klasy... Jak widać na zdjęciu sprawdzian został odegrany. Odbyło się to w formie teatru. Jest to nauka przez zabawę, zajęło to dużo czasu, ale było warto. Wszystkim się bardzo podobało, było wesoło, a co najważniejsze zostaliśmy nagrodzeni bardzo dobrymi ocenami :) Taka nauka to przyjemność!

Czytaj więcej...

WYSTĘPY WOKALNE PODCZAS MAJOWYCH DNI BIAŁOBRZEGÓW

W miniony weekend, w dniach 25-27 maja 2019 r. na targowisku miejskim przy ulicy Kościelnej odbyły się Majowe Dni Białobrzegów. Organizatorami tegorocznej imprezy był Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach. Dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach były to dni pełne wrażeń i emocji.

Czytaj więcej...

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Półmetek roku szkolnego już za nami, zatem czas na podsumowanie efektów wytężonej pracy uczniów i nauczycieli. Jak zawsze, uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Siódemka" w Białobrzegach, godnie reprezentowali swoją szkołę i miasto, osiągając wiele sukcesów, zdobywając nagrody i wyróżnienia w różnorodnych konkursach i projektach. Wszelkie działania i podejmowane wysiłki miały i mają na celu uatrakcyjnienie życia szkolnego oraz zagospodarowanie uczniom wolnego czasu.

Czytaj więcej...

2020  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates