background

Samorządy Klasowe


IA

 

Przewodniczący: Bartłomiej Telbuch

 

Zastępca: Weronika Wieczorek

 

Skarbnik: Patrycja Boguszewska

 

Łącznik: Klaudia Majewska

 

 

IB

 

Przewodniczący: Piotr Kmieć

 

Zastępca: Maja Bereznowska

 

Skarbnik: Maja Łagoda

 

Łącznik: Patrycja Trześniewska

 

 

IC

 

Przewodniczący: Krzysztof Kiech

 

Zastępca:  Aleksandra Sobczyńska

 

Skarbnik: Emil Fatek

 

Łącznik: Jakub Świąder

 

 

IC1

 

Przewodniczący: Milena Sułecka

 

Zastępca: Alicja Turzyńska

 

Skarbnik: Wiktoria Gumowska/ Natalia Nowak

 

Łącznik: Filip Wąsiewicz

 

 

ID

 

Przewodniczący: Julia Pośnik

 

Zastępca: Bartłomiej Radecki

 

Skarbnik: Wiktoria Siwiec

 

Łącznik: Michał Słonecki

 

 

IIA

 

Przewodniczący: Julia Zielińska

 

Zastępca: Katarzyna Jarosz

 

Skarbnik: Angelika Śmielewicz

 

Łącznik: Weronika Matysiak

 

 

IIB

 

Przewodniczący: Katarzyna Baranowska

 

Zastępca: Jakub Więckowski

 

Skarbnik: Julia Wielgus

 

Łącznik: Jakub Kacprzak

 

 

IIB1

 

Przewodniczący: Żaneta Sijka

 

Zastępca: Bartłomiej Chyc

 

Skarbnik: Kamil Rek

 

Łącznik: Dawid Wieteska

 

 

IIC

 

Przewodniczący: Kacper Kcprzak

 

Zastępca: Marta Tomczyńska

 

Skarbnik: Maria Pośnik

 

Łącznik: Paulina Burska

 

 

IID/E

 

Przewodniczący: Emilia Kotarska

 

Zastępca: Józef Zgótczyński

 

Skarbnik: Hubert Kowalczyk

 

Łącznik: Małgorzata Pulkowska

 

 

IIIA

 

Przewodniczący: Marta Koperska

 

Zastępca: Aleksandr Durka

 

Skarbnik: Adam Figurski

 

Łącznik: Karolina Sionek

 

IIIB

 

Przewodniczący: Kamil Ćwiek

 

Zastępca: Konstanty Piasecki

 

Skarbnik: Patryk Sentkowski

 

Łącznik: Eliza Stępkowska

 

 

IIIC

 

Przewodniczący: Maja Pastuszka

 

Zastępca: Weronika Mirkowska

 

Skarbnik: Marta Pocheć

 

Łącznik: Katarzyna Krzemińska

 

 

IIID

 

Przewodniczący: Arkdiusz Nagrodzki

 

Zastępca: Dawid Michalczak

 

Skarbnik: Patrycja Urbanek

 

Łącznik: Dawid Michalczak

 

 

IIIE/B

 

Przewodniczący: Damian Pośnik

 

Zastępca: Marzena Federowicz

 

Skarbnik: Patrycja Rylska

 

Łącznik: Dominik Trojanowski

 

 

 

2018  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates