background

Aktualności

KAŻDA KROPLA JEST CENNA!!!

6 października 2017 r. uczniowie Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach po raz pierwszy w roku szkolnym 2017/2018 przystąpili do akcji honorowego dawstwa krwi, organizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. dr Konrada Vietha z Radomia. Mimo niesprzyjającej aury oraz dużej liczby zachorowań w tym okresie do oddania krwi zakwalifikowano 24 osoby, spośród 37 zgłoszonych. Oddały one w sumie 10,80 litra krwi. Dla każdego honorowego dawcy opiekunowie Wolontariatu PCK przygotowali prezent – Pochwałę Wychowawcy. Jesteśmy dumni z tego, co robią nasi uczniowie.

Czytaj więcej...

AKCJA POBORU KRWI w LO im. Armii Krajowej w Białobrzegach

Krew jest bezcennym darem. Nie ma leku, który mógłby ją zastapić, nie da się jej wytworzyć, jedyną fabryką krwi jest ludzki organizm. Może ona ocalić życie drugiego człowieka. Nigdy nie wiemy też, kiedy może być potrzebna nam lub komuś z naszych bliskich. Liceum Ogólnokształcące im Armii Krajowej w Białobrzegach od lat angażuje się w pomoc potrzebującym. Wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. dr Konrada Vietha w Radomiu organizujemy akcje poboru krwi w liceum.

 

Czytaj więcej...

Zbiórka dobroczynna

Szkolne koło PCK organizuje zbiórkę dobroczynną dla Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego „Słoneczny Dom” w Radomiu. Zbieramy głównie środki chemiczne np: perfumy, dezodoranty, kosmetyki itp. oraz przybory szkole np: zeszyty w grubej oprawce czy długopisy.

Zachęcamy także gorąco do zbiórki słodyczy, maskotek, drobnych upominków dla Domu Pomocy Społecznej w Niedabylu.

Zbiórka będzie trwała od 5 listopada do 15 grudnia. Podarunki można przynosić do gabinetu pedagoga koło świetlicy.

Mamy nadzieję, że w naszej szkole znajdzie się wiele osób o dobrym sercu które chętnie włączą się w naszą akcje. Umilmy Mikołajki potrzebującym.

 

Serdecznie dziękuje szkolne koło PCK

Czytaj więcej...

2021  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates