background

Szkoła pamięta…

Dnia 31 października 2019r. uczniowie klasy 1A8 pod opieką wychowawcy Roberta Wiśniewskiego oraz pani Małgorzaty Karasińskiej udali się na cmentarze ,by posprzątać na opuszczonych grobach tych ,których już z nami nie ma. Odwiedzili też groby nauczycieli naszego Liceum, którzy spoczywają na Cmentarzu Parafialnym i Komunalnym. Młodzi licealiści zapalili światełko pamięci: pani Teresie Mrozińskiej - nauczycielce wychowania fizycznego, panu Leonowi Kochańczykowi - nauczycielowi języka francuskiego i księdzu Stefanowi Kowalczykowi - katechecie i proboszczowi oraz panu Janowi Dąbrowskiemu - nauczycielowi matematyki i dyrektorowi szkoły, państwu Wandzie i Edmundowi Szafrańcom - nauczycielce matematyki i dyrektorowi Liceum, pani Jadwidze Suwale - nauczycielce języka polskiego, panu Włodzimierzowi Kierczakowi - nauczycielowi fizyki. Uczniowie uczcili również pamięć Żołnierzy Armii Krajowej - patrona naszej szkoły.

Aleksandra Wieteska kl.1A8

2020  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates