background

Relacja z Rajdu Pierwszaka

24 września 2015 roku odbył się w naszej szkole długo oczekiwany "Rajd Pierwszaka". Uczniowie klas pierwszych, Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach", wraz ze swoimi wychowawcami i kolegami ze starszych klas ruszyli w drogę! Wymaszerowaliśmy sprzed budynku szkoły o godzinie 10.30 i zwartą kolumną na trasę naszego rajdu, która w tym roku była nie za długa, nie za krótka, lecz w sam raz. Przemierzaliśmy ulice naszego miasta, aby dotrzeć do bulwaru nad Pilicą, a stamtąd już deptakiem prosto na WOPR. Na miejscu czekały na nas przepyszne smakołyki i oczywiście OGNISKO.

Po krótkim odpoczynku i po napełnieniu swoich brzuszków, pierwszaki stanęły do walki o niepytajkę klasową, która była nagrodą w "Teście o szkole". Po odpowiedzeniu na wiele trudnych pytań, właścicielami niepytajki zostali ogłoszeni uczniowie klasy I C. Następnie zebraliśmy się, aby skorzystać z pierwszych ładnych dni jesieni i wyładowac swoją energię podczas tańczenia Belgijskiego :). Mimo, że sprzęt muzyczny odmawiał posłuszeństwa to nam to nie przeszkodziło w zabawie. Nasze spotkanie zakończyła zabawa "SŁOIK", w którym znajdowały się zadania do wykonania przez "szczęściarza" który jako ostatni w czasie trwania muzyki trzymał go w dłoniach. Było przy tym wiele śmiechu i radości. Po zakończeniu rajdu wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi udaliśmy się do domów.

Organizatorzy

2020  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates