background

Sukces Licealistek w XXVII Białobrzeskim Festiwalu Piosenki

29 listopada 2018 roku odbył się XXVII Białobrzeski Festiwal Piosenki. Celem festiwalu jest zaprezentowanie umiejętności oraz dorobku artystycznego dzieci i młodzieży nie tylko z terenu powiatu białobrzeskiego - w tym roku mieliśmy również uczestników z Warszawy, Radomia, Jedlińska, Skaryszewa oraz Kozienic. W sumie w tegorocznym festiwalu organizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach, Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi oraz Starostwo Powiatowe w Białobrzegach swoje umiejętności wokalne zaprezentowało 50 wykonawców.

Uczestnicy zaprezentowali się w 5 kategoriach wiekowych. Jury w składzie: przewodniczący Sylwester Hernik, członkowie: Małgorzata Warelis oraz Leszek Trześniewski przyznało następujące miejsca oraz wyróżnienia:
V kategoria wiekowa - szkoły ponadgimnazjalne i dorośli
I miejsce – Adam Prus – Warszawa
II miejsce – Alicja Turzyńska – Liceum Ogólnokształcąca im. AK w Białobrzegach
III miejsce – Barbara Jarosz – Miejski Ośrodek Kultury „AMFITEATR” w Radomiu
Wyróżnienia: Dominika Niewiadomska - Liceum Ogólnokształcąca im. AK w Białobrzegach Patrycja Zawisza – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie

Nagrodę GRAND PRIX XXVII Białobrzeskiego Festiwalu Piosenki otrzymał Adam Prus z Warszawy. Każdy uczestnik festiwalu otrzymał pamiątkowy dyplomy za udział. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz życzymy kolejnych sukcesów.

MGOK Białobrzegi

2019  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates