background

Licealiści współorganizatorami V Powiatowej Białej Niedzieli

Wiek szkolny jest najbardziej chłonnym momentem na przyswajanie dobrych praktyk i angażowanie się w życie społeczności lokalnej. Poprzez młodych ludzi, stających się żywymi nośnikami zmian, łatwo również dotrzeć do starszych mieszkańców – rodziców, dziadków, starszego rodzeństwa.
Podążając za powyższym hasłem, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach po raz piąty włączyli się w działania zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Białobrzegach.

Piąte otwarte spotkanie pod nazwą „Biała Niedziela” odbyło się 14 października 2018 r. w hali widowiskowo-sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Białobrzegach, w trakcie którego lekarze specjaliści udzielali porad i przeprowadzali specjalistyczne badania medyczne. Uczniowie klasy IIDE oraz ID pod opieką wychowawców – pani Wiesławy Sroki oraz pani Anny Kicior pracowali w punkcie rejestracji dawstwa szpiku, poboru krwi, szatni, bufecie, rejestracji oraz swoją życzliwością i pomocą służyli wszystkim przybyłym. Nad całością czuwali pracownicy Liceum.

Ola Świniarska, kl. 2DE

2019  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates