background

Spektakl w języku angielskim „Wild West Theater”

20 marca 2018r. do Liceum Ogólnokształcąego im. Armii Krajowej w Białobrzegach przyjechał teatr „Wild West Theater” z przedstawieniem w języku angielskim pod tytułem „The Night In”.
„Wild West Theater” to dwuosobowy teatr. Aktorzy w komiczny sposób przedstawili historię o ojcu i synu, którzy mieli różne poglądy na temat życia i związków.

Ojciec wdowiec był umówiony na kolację, jednak nie wiedział jak ma się zachowywać w takich okolicznościach, więc jego syn podjął próbę przygotowania go do zbliżającego się wieczoru. Jak się później okazało, syn także miał problemy w kwestii miłosnej. Panowie starali się pomóc sobie jak najlepiej, a przy tym dostarczali widowni wiele dawek śmiechu. Jednak to, co zabawne było także pouczające. Ważną kwestią, która została poruszona w przedstawieniu jest to, by nie zmieniać się na siłę. Każdy z nas spotka osobę, która pokocha nas takich, jakimi jesteśmy, bez żadnego udawania. Dodatkowym atutem spektaklu było to, że całość przedstawiona została w języku angielskim. Myślę, że ta lekcja zostanie nam na długo w pamięci.

Julia Bartosz, kl. IC

2019  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates