background

Ogłaszamy nabór do klasy siódmej na rok szkolny 2018/2019

POBIERZ: PODANIE DO SIÓDMEJ KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Gwarantujemy rzetelne przygotowanie do egzaminów, co pozwoli naszym uczniom skutecznie ubiegać się o miejsca w wymarzonych szkołach średnich.

Zapewniamy rozszerzony program nauczania, zarówno zajęć językowych z elementami dwujęzyczności, a także zajęć przyrodniczych matematycznych i humanistycznych, co sprawi, że zainspirują się nauką oraz zdobędą wiedzę umożliwiającą dalsze kształcenie w szkole średniej, a także przydatną w realnym życiu.

Zapewniamy w ramach czesnego bogatą ofertę zajęć dodatkowych, warsztatów i kół zainteresowań, co umożliwi naszym uczniom indywidualnie rozwijać zainteresowania i pasje.

Chcemy, aby każdy z naszych absolwentów odniósł sukces na swoją miarę i stał się samodzielnie myślącym, szczęśliwym człowiekiem, realizującym swoje pasje i zainteresowania. Dlatego zapraszamy do nowo otwartej klasy siódmej, wierząc, że nasz program pozwoli spełnić te założenia.

Dodatkowe informacje w sekretariacie szkoły.

Rekrutacja trwa do 15 maja 2018 roku.  

2020  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates