background

POTKNIĘCIE SKRY BEŁCHATÓW

skraW ostatnią środę 18 listopada odbyła się kolejna runda ligi mistrzów siatkarzy. Nasz zaprzyjaźniony zespół SKRA Bełchatów podejmowała w łódzkiej Atlas Arenie włoski zespół CUCINE LUBE Civitanowa Marche. Mecz zaczął się od wysokiego prowadzenia Lube lecz pod koniec seta bełchatowianie zdołali wyrównać i po emocjonującej końcówce ulegli w pierwszym secie 28-30. Druga odsłona to już popis siatkarzy Skry którzy wygrali 25-18. W kolejny setach Skra nie była już taka mocna, siatkarze popełniali dużo błędów w obronie, atak też nie był skuteczny co wykorzystali włoscy siatkarze wygrywając w trzecim secie 21-25 oraz w czwartym 20-25 a całe spotkanie 1:3.

My jako kibice jesteśmy jednak zadowoleni, obejrzeliśmy spotkanie na bardzo wysokim poziomie, doping prawie 10 tysięcznej publiczności to niebywałe wydarzenie jakie trudno sobie wyobrazić, to trzeba przeżyć, dlatego już teraz zapraszam na kolejny mecz, który odbędzie się 1 grudnia również w łódzkiej Atlas Arenie. Przeciwnikiem Skry Bełchatów będzie belgijski Knack Roeselare. Zapisy do dnia 24.11.2015. Koszt wyjazdu około 85zł (45zł bilet + 40zł autokar).