background

Kajakowe szaleństwo

W piękną, słoneczną środę, 26 maja 2021 r. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach, z klas 1D oraz 2B wybrali się wraz ze swoimi wychowawcami: panią Joanną Obrzydzińską, panią Agatą Kacprzak oraz panią Mileną Sobania na spływ kajakowy po urokliwej rzece Pilicy. Tym razem popłynęliśmy trasą z Osuchowa do Białobrzegów.
Po długiej przerwie w kontaktach międzyludzkich spowodowanej pandemią koronawirusa była to dla wszystkich świetna zabawa i okazja do odbudowania relacji koleżeńskich. Mimo nieplanowanych przystanków w okolicznych szuwarach humor dopisywał każdemu. Po około dwóch godzinach wszyscy bezpiecznie dotarli do celu i wspólnie przy ognisku oraz muzyce opiekali pyszne kiełbaski.

Serdeczne słowa podziękowań kierujemy pod adresem pracowników białobrzeskiego WOPR-u, którzy pomogli zorganizować nam tę eskapadę i zapewnili bezpieczeństwo poprzez obecność ratowników. Byliśmy pierwszą zorganizowaną grupą spływającą w tym roku. Mamy nadzieję powtórzyć tę przygodę!

Natalia Matysiak, kl. 1d

2021  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates