background

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKOATLETCE

We wtorek, 6 października 2015r. na Stadionie Miejskim im. Zygmunta Siedleckiego w Białobrzegach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej pod opieką mgr Anny Zasławskiej, mgr Andrzeja Tomczyka i mgr Sylwestra Falkowskiego startowali w konkurencjach: bieg - 100m, 400m, 800m(dz), 1000m (chł), skok w dal, pchnięcie kulą i sztafeta 4x100m (open).

 

Wyniki:

BIEG NA 100 M DZIEWCZĄT

Klaudia CICHOWLAS

I miejsce

Maja KACPERKIEWICZ

II miejsce

Angelika KRÓL

III miejsce

Weronika KACPRZAK

IV miejsce

 

BIEG NA 100 M CHŁOPCÓW

Dominik DURANC

I miejsce

Jakub SIECZAK

II miejsce

 

BIEG NA 800 M DZIEWCZĄT

Anna GROMEK

II miejsce

Magdalena SZYMOŃSKA

III miejsce

Paulina SIERADZAN

IV miejsce

 

BIEG NA 1000 M CHŁOPCÓW

Mateusz ZAWISZA

I miejsce

Marcin BYKOWSKI

III miejsce

 

BIEG na 400 m PŁASKIE DZIEWCZĄT

 

Weronika DĄBROWSKA

IV miejsce

Katarzyna DĄBROWSKA

V miejsce

   

 

BIEG na 400 m PŁASKIE CHŁOPCÓW

Dominik DURANC

I miejsce

Krystian SOWA

III miejsce

 

SZTAFETA 4 x 100 m DZIEWCZĄT

Weronika KACPRZAK

Maja KACPERKIEWICZ

Klaudia CICHOWLAS

Angelika KRÓL

I miejsce

 

SZTAFETA 4 x 100 m CHŁOPCY

Kacper POŚNIK

Tomasz SARNIAK

Jakub SIECZAK

Dominik DURANC

II miejsce

 

SKOK W DAL DZIEWCZĄT

Weronika BEDNARSKA

I miejsce

Klaudia CICHOWLAS

III miejsce

Anna GROMEK

IV miejsce

Małgorzata SOCHA

V miejsce

 

SKOK W DAL CHŁOPCY

Jakub SIECZAK

I miejsce

Kamil PANKOWSKI

V miejsce

 

PCHNIĘCIE KULĄ DZIEWCZĄT

Angelika KRÓL

II miejsce

Weronika BEDNARSKA

III miejsce

Sara URYNEK

IV miejsce

 

PCHNIĘCIE KULĄ CHŁOPCY

Dawid WIETESKA

II miejsce

Jakub BEDNARCZYK

III miejsce

Kamil POPIEL

V miejsce

 

Gratulujemy wyników!!!

 

 

Wyniki:

BIEG NA 100 M DZIEWCZĄT

Klaudia CICHOWLAS

I miejsce

Maja KACPERKIEWICZ

II miejsce

Angelika KRÓL

III miejsce

Weronika KACPRZAK

IV miejsce

 

BIEG NA 100 M CHŁOPCÓW

Dominik DURANC

I miejsce

Jakub SIECZAK

II miejsce

 

BIEG NA 800 M DZIEWCZĄT

Anna GROMEK

II miejsce

Magdalena SZYMOŃSKA

III miejsce

Paulina SIERADZAN

IV miejsce

 

BIEG NA 1000 M CHŁOPCÓW

Mateusz ZAWISZA

I miejsce

Marcin BYKOWSKI

III miejsce

 

BIEG na 400 m PŁASKIE DZIEWCZĄT

 

Weronika DĄBROWSKA

IV miejsce

Katarzyna DĄBROWSKA

V miejsce

   

 

BIEG na 400 m PŁASKIE CHŁOPCÓW

Dominik DURANC

I miejsce

Krystian SOWA

III miejsce

 

SZTAFETA 4 x 100 m DZIEWCZĄT

Weronika KACPRZAK

Maja KACPERKIEWICZ

Klaudia CICHOWLAS

Angelika KRÓL

I miejsce

 

SZTAFETA 4 x 100 m CHŁOPCY

Kacper POŚNIK

Tomasz SARNIAK

Jakub SIECZAK

Dominik DURANC

II miejsce

 

SKOK W DAL DZIEWCZĄT

Weronika BEDNARSKA

I miejsce

Klaudia CICHOWLAS

III miejsce

Anna GROMEK

IV miejsce

Małgorzata SOCHA

V miejsce

 

SKOK W DAL CHŁOPCY

Jakub SIECZAK

I miejsce

Kamil PANKOWSKI

V miejsce

 

PCHNIĘCIE KULĄ DZIEWCZĄT

Angelika KRÓL

II miejsce

Weronika BEDNARSKA

III miejsce

Sara URYNEK

IV miejsce

 

PCHNIĘCIE KULĄ CHŁOPCY

Dawid WIETESKA

II miejsce

Jakub BEDNARCZYK

III miejsce

Kamil POPIEL

V miejsce

 

Gratulujemy wyników!!!

2020  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates