background

X REJONOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE 2019

„Gdy Pan Jezus się narodził”, „Hola, hola pasterze z pola”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy śliczna Panna”, „Tylko jedna jest taka noc”, „Mizerna cicha” - takich utworów można było wysłuchać 9 grudnia 2019 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach podczas X Rejonowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE. 108 wokalistów zaprezentowało swoje umiejętności wokalne, w trzech kategoriach wiekowych m.in. przedszkola/klasy „0”, do 13 lat, powyżej 13 lat.
W tegorocznym konkursie wzięli udział zarówno soliści, zespoły jak i chóry. Komisja konkursowa po wysłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniła laureatów w różnych kategoriach wiekowych oraz nominowała uczestników do przesłuchań Finałowych XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE RADOM 2019, które odbędą się 28 grudnia 2019 roku, godz. 9.00 w Ośrodku Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” Radom, ul. Malczewskiego 16.

Nominacje do przesłuchań Finałowych XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE RADOM 2019 otrzymały wokalistki z Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach: Weronika Nowicka, Marcelina Nowicka oraz Dominika Niewiadomska. Koncert Galowy transmitowany będzie przez telewizję ogólnopolską 28 grudnia 2019r. o godz. 17.00. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za prezentacje, laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Milena Sobania

2020  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates